Építésvezető

Független raktárrendszerek és tároló létesítmények szolgáltatásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú mérnöki vagy technikusi végzettség
Legalább 2-3 éves munkatapasztalat (építésvezető – művezető)
Tervrajzok olvasása, CAD-programok ismerete (ACAD, Tarakos)
Határozott fellépés, jó kommunikációs- és szervezőképesség
B kategóriás jogosítvány
Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban elengedhetetlen

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Lengyel vagy Cseh nyelvtudás előnyt jelent

Főbb feladatok, munkák:
Felelős a szerelés üzembe helyezésének teljes folyamatáért úgy a munkaterületen, mint az irodában
Koordinálja és ellenőrzi az alvállalkozó szolgáltatásait
Felelős a munka előkészítéséért és végrehajtásáért
Felelős az ügyfelek és az alvállalkozók közötti koordinációért
Kommunikáció az ügyfelekkel
Figyeli a szállítási határidőket és ellenőrzi a költségeket
Előkészíti a raktárrendszerek összeszereléshez szükséges dokumentációkat
A projekt levelezését naplózza és archiválja
Költségbecslést készít a javításokhoz vagy a pótalkatrészek szállításához
Ellenőrzi az EU szabványnak megfelelő polcrendszert

Megbízóról:
Partnercégünk a független raktárrendszerek és tároló létesítmények szolgáltatója, amely innovatív és testre szabott megoldásokat kínál az ügyfelei egyedi igényeinek figyelembevételével az intralogisztika területén.

Amit kínálunk:
Biztos, határozatlan idejű, hosszútávú munkalehetőség
Modern Technológia
3500-4500€ /hónap bruttó fizetés
13. havi fizetés
Céges autó és céges telefon akár privát használatra is
A munkához kapcsolódó továbbképzések
Szociális ellátások
Változatosság
Egyensúly a munka és a privát élet között
Motivált és dinamikus csapat

Munkavégzés helye:
Ostfildern / Baden-Württemberg / Németország