Idősgondozó / háztartás vezető

Német partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IDŐSGONDOZÓ / HÁZTARTÁS VEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Kommunikációs szintű német nyelvtudás (teszteljük)
Ápolási tapasztalat
Jogosítvány megléte néhány helyen elvárt, de nem feltétel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Elhivatottság, felelősségvállalás, tolerancia és önuralom
Idős emberekkel való jó bánásmód
Lojalitás, tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
24 h idősgondozás, kiegészítve háztartási tevékenységgel
Napi szintű segítségnyújtás, öltözködésben, tisztálkodásban, ételkiosztásban, gyógyszerek adagolásában,
igény szerint személyes ügyek intézése
Családtagokkal kapcsolattartás

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Németország egész területe (Ludwigshafen és környéke, Fulda és környéke, Stuttgart és környéke, Dortmund és környéke)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el német nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]