Szerelő / betanított munkatárs

Vas- és acélszerkezetek szerelésével és gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERELŐ / BETANÍTOTT MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
A munkavállalónak nem kell szakképesítéssel rendelkeznie, de természeten előnyt jelent ha van, nyelvtudás nem szükséges.
Általános fizikai erőnlét.
Hosszabb kiküldetési idő vállalása (6 hét munka 1 hét szabadság)
Német vagy angol nyelvtudás és vezető készségek megléte esetén előrelépési lehetőség (csoportvezetői munkakörbe, kiemelt órabérrel)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Műszaki beállítottság

Főbb feladatok, munkák:
Vas- és acélszerkezetek szerelése, csavarozása.

Megbízóról:
Egy folyamatosan fejlődő, a nemzetközi piacon jelenlévő, vas- és acélszerkezetek szerelésével és gyártásával foglalkozó, 100% osztrák tulajdonban levő vállalat.

Amit kínálunk:
Továbbképzések, amit a cég fizet: Elsősegély, HILTI, hegesztő, gépkezelő (targonca, manitou, daru), ipari alpinista, IRATA
Németország, Franciaország nettó 8,08/Euro/óra
Ingyenes szállás biztosítása kulturált körülmények között, 2-3 fős apartmanokban főzési lehetőséggel (nem munkásszálló)
Kilométer pénz az autós kollégának, kiutazási és hazautazási költségek teljes térítése.
Munkavédelmi ruházat

Munkavégzés helye:
Németország, Franciaország