Sap abap fejlesztő

Partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SAP ABAP FEJLESZTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
IT szakirányú végzettség
3-5 éves szakmai tapasztalat SAP Modulok fejlesztése és karbantartása területén (ABAP, Java)
SAP Script, SmartForms, IDOC
SAP Queries & Reporting, Report Painter
SAP Basis alapismeretek
Magabiztos angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
Projektmanagement ismeretek előnyt jelentenek
Megbízhatóság, flexibilitás, csapatmunkára való képesség, terhelhetőség

Főbb feladatok, munkák:
Fejlesztés külső és belső specifikációk alapján
Eltérő rendszerek közti kommunikáció biztosítása, adatszolgáltatás menedzselése
Komplex kimutatások készítése a társosztályok és a vevői igények alapján
SAP Standardok bevezetésének támogatása
SAP Bazis támogatás
Add-On Programok felügyelete az SAP-ban
Adatmigráció és adatátvétel
A német és magyar telephely SAP támogatása
Bevezetés, oktatás, támogatás
Rendszeres kapcsolattartás az SAP Szolgáltató felé, hibajegykezelés

Amit kínálunk:
Főállású, határozatlan idejű munkaviszony
Versenyképes jövedelem, cafeteria
Szakmai fejlődés, továbbképzések
Változatos fejlesztési feladatok

Kérjük, fizetési igényét jelentkezésében jelezze!

Munkavégzés helye:
Jánosháza (Vas megye), rendszeres külföldi kiküldetéssel!