Értékesítő / ingatlanközvetítő

Ingatlanközvetítéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ / INGATLANKÖZVETÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Jó kommunikációs készség
Alapfokú számítógépes ismeretek
Csapatmunkához megfelelő affinitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Ingatlanközvetítői, értékesítői, kereskedelmi tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Ügyfél kapcsolattartás
Új ügyfelek szerzése
Ingatlanok bemutatása
Hirdetéskezelés

Megbízóról:
10 éve foglalkozik ingatlanközvetítéssel, Budapest teljes területén és a környező agglomerációs településeken.
Eladó és kiadó ingatlanok értékesítésével, valamint bérbeadásával egyaránt foglalkoznak.
Irodájuk jelenleg a XXI. és a II. kerületben üzemelnek, valamint a közeljövőben a XI. kerületben nyitnak újabb irodát.

Amit kínálunk:
Kiváló csapat
Állandó segítséget biztosítása a kollégáknak a kezdetektől fogva, a karrierhez vezető minden lépcsőfokon
Szakmai, jogi, építészi, valamint teljes irodai - adminisztratív - háttér folyamatosan biztosított
Kötetlen munkaidő, akár gyerek mellett is végezhető
Irodai jelenlétet nem kérünk, heti egy értekezleten kötelező a megjelenés a betanulási idő után.

Munkavégzés helye:
Budapest XXI. és II. kerületi irodáinkban, lakhely és munkaterület szerint.