Alkatrész értékesítő

Magyar tulajdonban lévő állattenyésztési és növénytermesztési technológiák kereskedelmére és szervizére, illetve hűtéstechnikára alapozódott vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú gépészeti végzettség
Alkatrész ismeret (járműipari és/vagy mezőgazdasági)
Számítógépes felhasználói gyakorlat (word,excel Ms Office)
Kereskedelmi gyakorlat
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Okos telefon profi kezelése, valamint az egyéb informatikai eszközök ismerete és kezelése
Önálló ügyfélkezelési tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Mezőgazdasági gépalkatrészek értékesítése és kiszállítása
Meglévő partnerek kezelése
Saját ügyfélkör kiépítése
Partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartás és tájékoztatás az újdonságokról és akciókról
A munka precíz és pontos dokumentálása

Megbízóról:
Több mint 28 éve sikeresen működő, 100 %-ban magyar tulajdonban lévő, mezőgazdasági gépeket és technológiai berendezéseket, továbbá hűtő-klímatechnológiai berendezéseket forgalmazó, telepítő, szervizelő cég vagyunk.
Országos lefedettséggel végezzük tevékenységünket. Fontos számunkra, hogy megfelelő affinitásod legyen a szakma iránt így ennek megfelelően egy lelkes és fiatalos csapat tagja lehess. Találkozzunk a meghallgatáson!

Amit kínálunk:
Alkalmazotti jogviszony
Alapbér mellett folyamatos motivációt biztosító kiegészítés, valamint cafetéria
Teljes munkaidő
Stabil munkahelyi háttér
Folyamatos munkavégzés egész évben
Fiatalos munkahelyi légkör
Folyamatos képzések
Azonnali kezdési lehetőség
Lelkes, innovatív és profi csapat része lehetsz
Gépjármű és mobiltelefon használatát biztosítjuk

Munkavégzés helye:
Észak dunántúli megyék, pápai központtal

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levél kíséretében a bérigény feltüntetésével az alábbi email címre: [email protected]