Gyengeáramú vagyonvédelmi szervízes

Budapesti központú, biztonságtechnikai rendszerek kivitelezésével, karbantartásával és javításával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GYENGEÁRAMÚ VAGYONVÉDELMI SZERVÍZES

Az álláshoz tartozó elvárások:
Műszaki érdeklődés
Türelmes, pontos és precíz munkavégzés
Előírt munkafolyamatok betartása
Megbízhatóság, önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány
Saját autó
Telefonos műszaki ügyeletben való részvétel

Főbb feladatok, munkák:
Gyengeáramú vagyonvédelmi rendszerek (CCTV, riasztó-, beléptető-, tűzjelző rendszerek) telepítése, javítása, karbantartása.
Ezeknek a rendszereknek a telepítésében, illetve hibajavításában való részvétel.

Amit kínálunk:
Piaci környezetnek megfelelő fizetés
Munkavégzéshez szükséges összes technikai feltétel
Hosszú távú biztos munkalehetőség
Önálló, felelősségteljes munkakör
Továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapesti székhely, országos munkavégzés

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]