Pénzügyi ügyintéző

40 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú, gyertyák készítésével és forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Precíz, pontos munkavégzés napi 8 órában
Önálló gondolkodás
Microsoft Office és számítógépek felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Idegen nyelv ismerete (angol, német, lengyel, román vagy szlovák)
Symbol ügyviteli program ismerete
Könyvelői gyakorlat
Webshop kezelésében szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Számlák készítése, könyvelő programba való bevezetése, könyvelő irodával kapcsolat tartás, kintlévőség kezelés, bérszámfejtéshez előkészítés, raktárprogram kezelése, különböző nyilvántartások kezelése, EKAER számok kérése, kezelése, Vevőkkel kapcsolattartás, esetenként kiszolgálása . Útnyilvántartások ellenőrzése, vezetése, webshop kezelése

Megbízóról:
40 éve gyertyák készítésével és forgalmazásával foglalkozik.
Termékeik megtalálhatóak a kisebb virágüzletektől a nagyobb multikig számos helyen, de magányszemélyeket is kiszolgálnak webshopunkon keresztül. Családias irodájukba keresünk új, dolgozni akaró munkatársat.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes fizetés
Családias légkör
Változatos munkák
Folyamat betanítás
Igényes munkahely
Jó munka elismerése

Jelentkezéskor fejtse ki, hogy miért gondolja úgy, hogy ön lenne a megfelelő munkatárs!

Munkavégzés helye:
Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát motivációs levéllel, fizetési igény megjelöléssel az alábbi email címre: [email protected]