Betanított munkatárs (öntő, présgépkezelő, kocsirakó, csiszoló)

Tűzálló segédanyagok gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

BETANÍTOTT MUNKATÁRS (ÖNTŐ, PRÉSGÉPKEZELŐ, KOCSIRAKÓ, CSISZOLÓ)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Befejezett általános iskolai tanulmányok,
Betöltött 18. életév

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Műszaki végzettség (szakmunkásképző vagy szakközépiskola)
Targoncavezetői engedély

Főbb feladatok, munkák:
1-2 hónap betanulási időt követően a termelés adott egységében termékek előállítása, rakodása kocsikra az égetéshez.

Megbízóról:
Hódmezővásárhelyen 50 éve gyárt tűzálló segédanyagokat a kerámia, szaniter és cserépipar számára. A vállalat a francia tulajdonú cégcsoporthoz tartozik, 250 fővel a cégcsoport legnagyobb üzeme. Külföldi és belföldi megrendelőik nagy részének évek óta biztos beszállítói, köszönhetően a termékek magas minőségének.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes fizetés (kezdő bér: bruttó 210.000 - 240.000 Ft, 1-2 hónap betanulást követően növekvő alapbér)
Éves dolgozói bónusz, béren kívüli juttatások
Munkahelyi étkezés munkáltatói támogatással
Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye:
Hódmezővásárhely