Területi képviselő / értékesítő

1995 óta professzionális kozmetikumokat forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ / ÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
B kategóriás jogosítvány
Saját gépjármű
Gépjármű vezetői tapasztalat
Alap felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word, Internet)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Van tapasztalatod az értékesítési feladatok gyakorlati kivitelezésében
Már dolgoztál értékesítési vonalon, területi képviselőként, vagy marketing munkatársként, esetleg kozmetikusként jártas vagy az előzőekben
Oldottál meg nehéz problémákat, voltál már komplikált helyzetben, valamint nem rettensz meg attól, ha magadra maradsz, és neked kell a megfelelő döntést meghoznod
Örömet okoz számodra az, ha a munkád egyes szálai szépen, a megbeszélt ütemben haladnak előre,
Tudod kezelni a problémás helyzeteket, (pl. a megrendelt árut, nem akarják átvenni, nincsenek ott a megadott helyen a megbeszélt időben stb.),
Könnyedén és rutinnal tudsz használni irodai szoftvereket: szövegszerkesztőt, táblázatkezelőt, ugyanakkor az új programok használatát könnyedén tudod elsajátítani
Legalább középfokú végzettséggel, érettségivel rendelkezel

Főbb feladatok, munkák:
Olyan Területi Képviselőre van szükség, aki kézben tudja tartani a cég partnereit - pl. tanácsadás, problémamegoldás, folyamatos kapcsolattartás, tanfolyamok szervezése, marketing feladatok lebonyolítása, szakiskolákban bemutatók szervezése stb. - valamint az ezekkel kapcsolatos feladatok ellátása. A cég kizárólagos magyarországi forgalmazója az Afrodita Professional és Afrodita Cosmetics márkának, amelyeket szépségipari szakembereknek - kozmetikusoknak, masszőröknek, kéz- és lábápolóknak, műkörömépítőknek, fodrászoknak - értékesítünk.

Megbízóról:
1995 óta professzionális kozmetikumokat forgalmaz kozmetikus, szépségiparban dolgozók részére

Amit kínálunk:
Fix alapbér
Teljesítményarányos jutalék
A vállalkozói státusz is lehetőség
Bónusz
Rugalmas munkarend
Jó hangulatú munkahely
Kedves, kozmetikus ügyfélkör
A "főnök" nem szívja a vérét (ha munka rendben zajlik)!
Évente egy külföldi céges csapatépítő rendezvény (Céges Olimpia)
Segítőkész kollégák

Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Zala megye területei

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igényével a "Területi képviselő - GYMS" jeligére az alábbi email címre: [email protected]