Szerviztechnikus / szerviz munkatárs

Tisztavíz és szennyvíz szivattyúk, vízgépészeti rendszerek kereskedelmével és azok szervizelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS / SZERVIZ MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Korrekt, megbízható és szorgalmas
B kategóriás jogosítvány
Középfokú végzettség
Alap felhasználó szintű számítógépes ismeretek (e-mail, excel, word)
Műszaki készség és nyitottság
Önálló munkavégzés, de csapatban is tudjon összedolgozni
Pozitív gondolkodás, konstruktív problémamegoldó képesség
Ne féljen az elektromosságtól és a szennyvíztől

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szivattyúk, kisgépek szervizelésében szerzett tapasztalatok
Villanyszerelői tudás, tapasztalat
Szennyvíztechnikában szerzett tudás

Főbb feladatok, munkák:
Tisztavíz és szennyvíz szivattyúk, vízgépészeti rendszerek szervizelése

Megbízóról:
Tisztavíz és szennyvíz szivattyúk, vízgépészeti rendszerek kereskedelmével és azok szervizelésével foglalkozik.
Szerviz részlegük bővítéséhez keresünk műhelyi és kiszállós szerviztechnikus munkatársat.
Ha stabil korrekt munkahelyet keres, családias pozitív hangulatban szeret dolgozni, rendelkezik műszaki készséggel, megbízható és szorgalmas személy és nem riad meg szennyvíztől sem, akkor Önt keressük.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes fizetés
Családias, pozitív légkör
Rendszeres továbbképzések
Változatos, kreatív feladatok
A munkavégzéshez szükséges minden eszköz
Próbaidő lejárta után, mint, céges autó, céges mobil, munkaruha, szerszámok, stb. biztosítása

Munkavégzés helye:
Budapest, Pest megye (mint pl. Érd, Budaörs, Törökbálint, Szigetszentmiklós, stb.)