Felszolgáló

Többszörös díjnyertes, törzsvendégektől nyüzsgő, családi vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELSZOLGÁLÓ

Téged keresünk, ha:
Van legalább 1 év felszolgáló munkakörben szerzett tapasztalatod
Tisztában vagy vele, hogy a vendéglátás hétvégi, és ünnepnapi munkával jár
Az angol nyelvtudásod legalább társalgási szintű
Van B kategóriás vezetői engedélyed
Kiemelkedő a kommunikációs képességed
Sokat mosolyogsz, kedves és barátságos vagy
Igényes vagy a munkádra
Tudsz csapatban dolgozni
Jó problémamegoldó készséggel rendelkezel
Szereted a természetet

Előnnyel indulsz, ha:
Van 1 évnél több vendéglátóipari tapasztalatod
Társalgási szintnél magasabb az angol nyelvtudásod
Beszélsz más idegennyelve(ke)t
Rendelkezel borismerettel
Van saját gépjárműved

Főbb feladatok, munkák:
Vendégek fogadása, kiszolgálása, reggeliztetése
Felszolgálás
Pultozás
Standolás
Terítés, polírozás
Saját munkaterület rendezetten, tisztán tartása

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetést
Igény esetén szállást
Utazási költségtérítést
Rugalmas beosztást
Előrejutási lehetőséget
Csodálatos, festői panorámát
Belső, illetve külső képzéseket
Közös programokat

Szereted a pörgést, de hiányzik az üde, frissítő környezet?
Meguntad a város zaját, a szennyezett levegőt és a szűk utcákat?
Szeretnél egy családias környezetű, viszont nívós munkahelyen dolgozni?
Többszörös díjnyertes, törzsvendégektől nyüzsgő, folyamatosan bővülő családi vállalkozásunk FELSZOLGÁLÓ team-playert keres.

Egyedülállóan szép tányérok, különleges természethű borok - ezekkel kell dolgoznia felszolgálóinknak zebegényi Slow Food étterermünkben. Amennyiben szívesen beszélgetsz a vendégekkel, érdekel a gasztronómia, és szeretnél egy minőségi helyen, nem futószalagként dolgozni, várjuk jelentkezésed - egész éves - nem szezonális - bejelentett pozícióba.
B kategóriás jogosítvány és angol nyelv ismerete feltétel.

Évek óta a top 20 vidéki és top 100 hazai étterem között számon tartott Slow Food Bistronk a minőségért elkötelezett új csapattagunkat keresi.

Munkavégzés helye:
Zebegény