Cnc gépkezelő

2001-ben alakult fémipari vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

CNC GÉPKEZELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Fémipari alapképzettség
Precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Fémipari végzettség, jártasság
CNC gépkezelői tapasztalat
Targoncavezetői jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Gyártásközi adminisztráció vezetése
Belső minőségbiztosítási rendszer alkalmazása
A gépek kezelésére a betanítást vállaljuk
Könnyű fizikai munka és jó hangulatú, fiatal csapat vár!

Megbízóról:
2001-ben alakult, 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat.
Főként vízsugaras és fémipari lézervágással, ipari félkész és késztermékek gyártásával, beszállításával, valamint vízsugaras vágógépek, lézergravírozó és vágógépek értékesítéssel foglalkozik.
Telephelyük Balatonfűzfőn az Ipari Park területén található.
A kereskedelmi tevékenységeiket, szolgáltatásaikat a vevői igények figyelembevételével tökéletesítik, bővítik évről évre!

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Kimagasló cafeteria juttatások
Európai szintű munkakörülmények

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Balatonfűzfő