Termékmenedzser

Ügyviteli rendszerek fejlesztésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TERMÉKMENEDZSER

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség
Kiváló problémamegoldó képesség
B kategóriás jogosítvány - vezetési tapasztalat
Szabályok és határidők pontos betartása
Rendszerszemlélet
Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
mobilitás
kiegyensúlyozott és stabil személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakmai tapasztalat
Angol nyelv
Vállalati/Pénzügyi alapismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Értékesített szolgáltatásaink kezelése
Üzleti igények kezelése a rendszer keretein belül
Kapcsolattartás az ügyfelekkel már meglévő és új ügyfelek esetén is
Az értékesítési ügylet lebonyolításához szükséges dokumentumok megírása és begyűjtése
A termékek bevezetése új ügyfelek részére, utánkövetés
Üzletfejlesztési vezető szakmai tájékoztatása (projekt előrehaladása, meetingek eredményei, egyéb szakmai információk)
Segítségnyújtás a rendszer továbbfejlesztésében (technológia trendek követése az ügyviteli rendszerek területén)

Megbízóról:
A céget 2007-ben Szegeden alapították, azzal a céllal, hogy az ügyviteli megoldásaikkal támogassák a kis- és középvállalkozások fejlődését, és átlátható működést tegyenek lehetővé számukra.
Az elmúlt években nem csak a cég létszáma növekedett, hanem a termékskála is bővült.
Egyedülálló, online ügyviteli megoldást fejlesztett ki a cég kifejezetten a közúti árufuvarozással, szállítmányozással foglalkozó cégek számára.
A szoftver teljes körűen lefedi egy cég működését és annak folyamatait.
Gyorsítja és automatizálja az adminisztrációt, és ezekről elemzéseket készít.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes fizetés (alapbér + jutalék)
Szükséges technikai eszközök biztosítása
Egy műszakos rugalmas munkarend

Te vagy a ideális jelölt, ha rendelkezel értékesítői tapasztalattal, szeretsz és tudsz is kommunikálni, emellett oktatási területen is kipróbáltad már magad, alapszintű gyakorlati tudásod van az informatika területén és van tapasztalatod kis és középvállalkozásoknak történő értékesítési területéről.
Ezekért az elvárásokért cserébe mi biztosítjuk a korrekt bért, már a betanítási időszakra is, a megfelelő szakmai, eszközbeli támogatást és fejlődési lehetőséget.

Munkavégzés helye:
Szeged és Magyarország egész területe