Sofőr / költöztető

Költöztetéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk belföldi és külföldi költöztetéshez új munkatársakat az alábbi pozícióba:

SOFŐR / KÖLTÖZTETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
B kategóriás jogosítvány
Jó megjelenés, kommunikáció
Pontosság, precizitás
Fizikai terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Költöztetés területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Lakossági és irodai költöztetések végrehajtása, valamint azok során felmerülő csomagolási, szerelési feladatok elvégzése.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Korrekt fizetés (Nettó minimum jövedelem 290.000Ft, teljesítménytől függően emelkedhet!)
Fiatalos csapat
Jó munkaközösség
Kiemelkedő kereseti lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest (belföld és külföld)