Betanított operátor / gépkezelő

Minőségügyi szolgáltatásokat nyújtó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

BETANÍTOTT OPERÁTOR / GÉPKEZELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
8 általános iskolai végzettség
Megbízhatóság, magára és munkájára igényes
2-3 műszak vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Autóipari tapasztalat
Budapesti lakhely
Hegesztői tapasztalat (nem feltétel, ez opcionális)

Főbb feladatok, munkák:
Autóipari alkatrészek összeszerelése, válogatása
Különböző gépek (pl présgép) kezelése, anyagok berakása, kivétele

Megbízóról:
1994-ben alakult azzal a céllal, hogy teljes körű minőségmenedzsment szolgáltatásokat biztosítson a gyártóipar számára.
Az utóbbi 20 évben cégünk a nemzetközi színtér meghatározó szereplőjévé vált, világszerte mintegy 1300 alkalmazottal.
Minőség, szakértelem, szolgáltatás cégünk hitvallása.
Ezen értékek vezérlik cégünket mind a gyakorlati kivitelezés, mind pedig az ügyfeleinkkel való magasszintű kapcsolattartás során.

Amit kínálunk:
Hosszú távú stabil, könnyen megközelíthető munkahely (Fogarasi úti Tesco-tól pár percre)
Versenyképes alapbér + béren kívüli juttatások
Utazás támogatás
Vidéki jelentkező esetén szállás biztosítása
Korrekt, törvényesen bejelentett munkaviszony
Napi 8 óra munkavégzés (hétvége, ünnepnap szabad)
Munkatárs ajánló program

Munkavégzés helye:
Budapest, XIV. kerület