Dekoratőr / kivitelező

Reklám kivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk talpraesett, jó fizikumú reklámdekorációs munkáihoz munkatársat az alábbi pozícióba:

DEKORATŐR / KIVITELEZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Jó fizikum
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzet tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Nagyméretű reklámfóliák kasírozása
Reklámtáblák, molinók elkészítése, felhelyezése
Cégportálok teljes körű dekorációja (kasírozás, rögzítések)
Autódekoráció
Nyomdaipari utómunkák

Megbízóról:
Törekszik partnereinek segítségére lenni elsősorban digitális nyomdai termékek tervezésében, gyártásában
és kihelyezésében, gyors és pontos munkával, rövid határidővel.
Az egyes szakterületeken dolgozó munkatársaik sokéves tapasztalattal igyekeznek a megrendelők újabb és újabb ötleteinek megfelelni, örömöt okozva teljesíteni.
Fő ágazatuk a reklámkivitelezés, ahol egy adott helyre kitalált reklámtábla, molinó vagy bármilyen reklámipari termék gyártását követő kihelyezéshez megfelelő rögzítéstechnikai módszert alkalmaznak.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
A fizetés már a kezdetekben is versenyképes, ráadásul később az anyagismeret, valamint a szakmai tudás megszerzésével arányosan növekedni fog.

Munkavégzés helye:
Budaörs