Ápoló

Megyei kórház megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÁPOLÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Főiskola, diplomás ápoló
Magyar állampolgárság, vagy letelepedési engedély
Büntetlen előélet

Főbb feladatok, munkák:
A betegek szakszerű ápolása, hatáskörébe tartozó vizsgálatok és kezelések elvégzése
A betegellátással kapcsolatos szervezési tevékenység elvégzése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók
Közalkalmazotti jogviszony
Hosszú távú, biztos munkahely

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Szakmai önéletrajz
Iskolai végzettséget és szakképesítést igazoló dokumentumok hiteles másolata
Érvényes erkölcsi bizonyítvány
Nyilatkozat arról, hogy a pályázatot a bíráló bizottság tagjai megismerhetik

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Kaposvár

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el jelentkezését az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.