Műszerész

Gyógyszerkészítmények csomagolásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZERÉSZ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség (pl. mechanikai vagy mechatronikai technikus)
Gépüzemeltetői vagy karbantartási gyakorlat
Pontos, precíz munkavégzés
GMP szabályok megismerése/ismerete és alkalmazása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Gyógyszer-, vagy élelmiszer-iparban szerzett tapasztalat
Alapfokú számítástechnikai ismeret
Angol, vagy német nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Gyógyszer-csomagoló gépek beállítása, üzemeltetése
Karbantartások elvégzése
Részvétel a termékváltás, átállás műveletében és a géptakarításban
Dokumentálás

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
A kihívásokkal arányban álló, kompetitív juttatási csomag.
Határozatlan idejű szerződés
Egy műszak
Fejlődési, előrelépési lehetőség
Támogató, rugalmas munkahelyi környezet

Munkavégzés helye:
Budaörs

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bruttó bérigény és a munkakör megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]