Raktári dolgozó

Piacvezető autóimportőr megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁRI DOLGOZÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
Targoncavezetői jogosítvány
Több éves targoncavezetési gyakorlat
Erkölcsi bizonyítvány
Csapatorientált személyiség

Főbb feladatok, munkák:
Alkatrészek és tartozékok átvétele, a bejövő áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
Áru betárolása a raktári tároló helyekre
Áru kigyűjtése a raktári polcokról
Alkatrészek és tartozékok csomagolása, a kimenő áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
Egyéb raktározással és árukezeléssel kapcsolatos feladatok

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Utazás és munkahelyi étkezés költségeinek támogatása
Professzionális munkakörnyezet
Tervezhető, kiszámítható munkaidő
Modern anyagmozgatási technika
Fejlett és felhasználóbarát informatikai technika
Rendkívül kedvezményes sportolási lehetőség biztosítása

Munkavégzés helye:
Budaörs

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.