Kereskedelmi ügyintéző (export/import)

Európa egyik vezető, német központú kaputechnikai berendezések gyártásával foglalkozó cégcsoportjának Magyarországi leányvállalata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ (EXPORT/IMPORT)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Beszerzés ügyviteli tapasztalat
Értékesítési ügyviteli tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Kereskedelmi tapasztalat, kaputechnikai termékismeret
Vevőorientált gondolkodás, jó kommunikációs készség
Nyitottság az új dolgok megismerésére
Budapest XXI. kerületi vagy környéki lakhely

Főbb feladatok, munkák:
A cégcsoport holland gyárában történő kapcsolattartás írásban és szóban (Ezért kell a használható angol nyelvtudás)
Annak rendszerében online vevői rendelések felvitele, azok követése, vevők tájékoztatása.
Szállítások szervezése, ÉKÁER ügyintézés
Általános ügyviteli feladatok az iroda napi életében

Amit kínálunk:
Alkalmazotti jogviszony
Versenyképes jövedelem
Családbarát munkahely
Cafettéria juttatás
13. havi bér fizetés
Bónusz fizetés
Céges autó
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, XXI. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.