Munkafelvevő / szerviztanácsadó

Debreceni autószerviz megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MUNKAFELVEVŐ / SZERVIZTANÁCSADÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum szakirányú középfokú végzettség
Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
Felhasználószintű számítógép kezelési ismeretek
Kiváló kommunikációs képesség (szóban és írásban)

Főbb feladatok, munkák:
Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése
Munkafelvételi folyamat lebonyolítása, a hozzátartozó előjegyzés-kezelés elvégzése
Szervizszolgáltatás értékesítése
A szerelőműhely tevékenységének hatékony, szervezett, tervszerű biztosítása
Árajánlatok készítése
Elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, gépkocsi átadása

Amit kínálunk:
Igényes, felszerelt munkakörnyezet
Szakmai továbbképzéseken való részvétel
Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
Versenyképes jövedelem
Fiatalos, lendületes csapat
Hosszú távú munkalehetőség
Családias hangulat

Munkavégzés helye:
Debrecen