Fuvarszervező

Nemzetközi közúti árufuvarozással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FUVARSZERVEZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
Szállítmányozói- fuvarszervezői gyakorlat, jellemzően közúti FTL
Alvállalkozói kapcsolatrendszer
Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Jó kommunikációs- és szervezőkészség, terhelhetőség
Nagyfokú önállóság
Pontos, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban is

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
További idegen nyelv ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Nemzetközi közúti fuvarszervezés
Kapcsolattartás ügyfelekkel, fuvarozókkal
Potenciális, megbízható alvállalkozók felkutatása, együttműködés kialakítása
Fuvarmegbízások precíz, költséghatékony teljesítése
Szállítások nyomon követése, teljes körű adminisztrációja
Díjkalkulációk készítése

Megbízóról:
Nemzetközi közúti árufuvarozással foglalkozik.
A megnövekedett fuvarfeladatok kezelésére keresünk szakirányú végzettséggel, nyelvtudással és gyakorlattal rendelkező fuvarszervezőt kónyi irodájukba

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, stabil munkahely
Kulturált munkakörülmények
Lendületes csapat, barátságos légkör
Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Kóny