Cnc marós

Egyedi gyártással foglalkozó fémipari cég megbízásából 2 műszakos munkarendbe keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

CNC MARÓS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség
Heidenhain vezérlő ismerete (3 tengelyes)
Rajz olvasási képesség
Igényes, önálló munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Vállalat termékein meghatározott forgácsolási munkák elvégzése
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem (teljes bérrel bejelentett munkahely ami próbaidő után MINIMUM bruttó 400.000 Ft alapbér + pótlékok ami minimum nettó 1500Ft/óra.)
Bérelt munkaruha
Útiköltség térítés
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Kisbajcs