Pénzügyi termék értékesítő / biztosítási alkusz

Biztosítási alkusz cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI TERMÉK ÉRTÉKESÍTŐ / BIZTOSÍTÁSI ALKUSZ

Önre várunk, ha:
Rendelkezik független biztosításközvetítői végzettséggel vagy felsőfokú diplomával
Jól és szabatosan tud kommunikálni és nem riad vissza az ügyfelekkel való kommunikációtól
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretei vannak
Nyitottságra és tanulásra való hajlandósága van
Ügyfél és eredmény orientált gondolkodásmódú
Pontosság, megbízhatóság, jellemzi

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Biztosítási termékek telefonos ajánlása, értékesítése
Értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Megbízóról:
Cégünk magyar tulajdonú, 11 éves múlttal rendelkezik, megbízható és stabil munkahely, olyan ahol nem csak ügyfeleinkkel, de egymással is egyszerűen, érthetően, emberi hangon kommunikálunk. Egyszóval: olyan hely, ahol jó dolgozni
Dolgozóink elégedettségére rendszeresen kíváncsiak vagyunk, és igyekszünk megfelelő eszközökkel motiválni őket
Munkatársaink megbecsülése fontos számunkra

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Folyamatos szakmai vezetői támogatás, képzések
Vonzó alapbér és bónusz lehetőségek
Időben és pontosan elszámolt bér és jutalék kifizetés
A munkavégzéshez szükséges számítástechnikai, irodai, személyi feltételek biztosítása
Belső adatbázis használata ügyfelek felkeresésére
Rugalmas beosztású munkavégzés
A munka megkezdését a munkavégzéshez szükséges oktatás előzi meg
Jól megközelíthető munkahely
Jó hangulatú feszültség mentes munkalégkör

Munkavégzés helye:
Budapest, VIII. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.