Recepciós

Corvin sétányon elhelyezkedő apartmanhotel megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RECEPCIÓS

Az álláshoz tartozó elvárások:
A recepció professzionális rendszerezése
Korábbi tapasztalat nem követelmény, de előny
Az angol és magyar nyelv magabiztos használata szóban és írásban
Munkavégzés a határidők betartásával, az esetleges nyomás hatékony kezelése
Kommunikatív, kedves személyiség
Önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés
Hozzájárulás a cég céljainak eléréséhez

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
A szállodába érkező vendégek fogadása, bejelentkeztetése
Fizettetés, számlázás
Programok értékesítése
Kapcsolattartás a vendégekkel (e-mailek, telefonhívások fogadása / megválaszolása)
A recepció működéséhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok

Megbízóról:
Teljesen felszerelt apartmanokat kínálnak egy maximálisan vendégorientált cégként, fő célcsoportuk a szabadidős és üzleti egyéni utazók.
A csapatuk fiatalos, nemzetközi személyekből áll, és mindenkinek lehetősége van részt venni a projektek felépítésében.
Filozófiájuk az, hogy folyamatosan fejlesztik a vendégek elégedettségét.
Munkájuk azon alapul, hogy az egyéni készségek elősegítsék a csapat együttes sikereit és fejlődését.

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Beosztás biztosítása a következő teljes hónapra
Recepciónk 10-től 01-ig van nyitva, két műszakra osztva, így nincs teljes éjszakai műszak
Könnyű megközelítés
Egyéni vagy csapatmunka egy nemzetközi fiatalos, multikulturális környezetben
Növekvő cég, magas lehetőséget biztosítva a tanulásra, és a készségek fejlesztésére (nyelvek, Housekeeping Management, Revenue & Marketing online)
Partnereinknél kedvezmények, juttatások igénybe vétele

Munkavégzés helye:
Budapest, Corvin sétány

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.