Műszaki karbantartó

Talaj és talajvíz vizsgálattal, kármentesítéssel és geotechnikával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI KARBANTARTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
B-kategóriás jogosítvány
Műszaki érzék
Középfokú végzettség
Együttműködés
Rugalmasság
Elhivatottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Víztisztító rendszerek üzemeltetési feladatainak ellátása
Alapszintű javítás és karbantartási feladatok ellátása víztisztító rendszerek üzemeltetése során
Műszerek, szivattyúk ellenőrzése, üzemképes állapotának fenntartása
Fizikai munka

Megbízóról:
Talaj és talajvíz vizsgálattal, kármentesítéssel és geotechnikával foglalkozik.
Szolgáltatásaik: Vizsgálatok, Kármentesítés, Geotechnika, Környezetvédelem, egészség és biztonság, Hulladékgazdálkodás
Világszerte több mint 35 vállalattal, Közép- és Kelet-Európai központtal kapcsolatban áll, illetve magánszemélyekkel és vállalkozásokkal egyaránt.
Ügyfeleik leginkább magánszemélyek, kis- és középvállalkozások, városok és közösségek.
Nemzetközi szinten pedig ipari-, olaj-, ingatlan-, bányászat-, biztosító társaságoknak és áramszolgáltatóknak dolgoznak.
Jelenleg is több száz projektet végez világszerte. A mai napig több mint 10 000 szennyezett területtel és környezetvédelemmel foglalkozó projektet és több mint 2000 talaj- és talajvíz kármentesítést végeztek.

Munkaidő/munkarend:
Heti 40 óra

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Változatos munka
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapesti telephely országosan kijárással

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét az alábbi email címre: [email protected]