Környezetvédelmi technikus

Talaj és talajvíz vizsgálattal, kármentesítéssel és geotechnikával foglalkozó cég megbízásából keresünk mintavevő, műszaki karbantartó területre munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖRNYEZETVÉDELMI TECHNIKUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
B-kategóriás jogosítvány
Műszaki érzék
Középfokú szakirányú végzettség
Együttműködés
Rugalmasság
Elhivatottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Környezeti minták szakszerű vétele, kezelése és szállítása, helyszíni analitikák elvégzése (talaj, felszín alatti víz, felszíni víz)
Talajvíz kármentesítő rendszerek üzemeltetési feladatainak ellátása
Alapszintű javítás és karbantartási feladatok ellátása talajvíz kármentesítő rendszerek üzemeltetése során
Műszerek, szivattyúk ellenőrzése, üzemképes állapotának fenntartása
Fizikai munka

Megbízóról:
Talaj és talajvíz vizsgálattal, kármentesítéssel és geotechnikával foglalkozik.
Szolgáltatásaik: Vizsgálatok, Kármentesítés, Geotechnika, Környezetvédelem, egészség és biztonság, Hulladékgazdálkodás
Világszerte több mint 35 vállalattal, Közép- és Kelet-Európai központtal kapcsolatban áll, illetve magánszemélyekkel és vállalkozásokkal egyaránt.
Ügyfeleik leginkább magánszemélyek, kis- és középvállalkozások, városok és közösségek.
Nemzetközi szinten pedig ipari-, olaj-, ingatlan-, bányászat-, biztosító társaságoknak és áramszolgáltatóknak dolgoznak.
Jelenleg is több száz projektet végez világszerte. A mai napig több mint 10 000 szennyezett területtel és környezetvédelemmel foglalkozó projektet és több mint 2000 talaj- és talajvíz kármentesítést végeztek.

Munkaidő/munkarend:
Heti 40 óra

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Változatos munka
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapesti telephely országosan kijárással

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét az alábbi email címre: [email protected]