Könyvelő

Könyvelőiroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Büntetlen előélet
Minimum középfokú végzettség
Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
Megbízható felhasználói szintű informatikai ismeretek
Proaktív, motivált személyiség, problémamegoldó készség
Pontos, önálló munkavégzés
Jó kommunikációs készség
Pozitív személyiség
Érdeklődés egy folyamatosan változó munkaterület iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Felsőfokú könyvelői végzettség
Szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
A könyvelésre kapott számlák ellenőrzés és feldolgozása a Kulcs-Soft könyvelőprogram moduljaiban
Adóbevallások és adatszolgáltatások előkészítése
A vállalkozás vezetője által kért kimutatások elkészítése
Éves beszámoló előkészítése
Kapcsolattartás a könyvelőiroda ügyfeleivel

Megbízóról:
Több, mint 20 éve foglalkozik kis- és középvállalkozások könyvelésével a magyar piacon.
Különös hangsúlyt fektetnek az ügyfelek minőségi kiszolgálására, a kiemelt szakmai színvonalra, és az átlag magyar könyvelőirodákat meghaladó komplex problémamegoldó szemléletre.
Dinamikusan fejlődő, fiatalos, összetartó csapatba keresünk önmagára, a munkájára, kommunikációjára igényes angolul beszélő irodavezetőt.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes fizetés
Magas szintű szakmai fejlődési lehetőség
Stabil, megbízható munkahely
Pozitív, jókedvű, összetartó csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, II. kerület (Széll Kálmán tér)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és bérigény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]