Ügyfélszolgálati munkatárs

Műszaki, informatikai termékek értékesítésével -és szolgáltatásával foglalkozó cég megbízásából keresünk műszaki support területére munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Napi 6-8 órás elfoglaltság
Budapest XI. kerületében,
Fontos: MS office alap magas szintű ismerete
Alapszintű angol nyelvtudás
Középszintű érettségi
Néha raktári kisegítő munka

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Nyitottság műszaki termékek iránt
Jó kommunikációs készség (telefonon)
Hasonló munkakörben végzett tevékenység

Főbb feladatok, munkák:
Meglévő ügyfelekkel kommunikálás: emailen, telefonon
Hibabejelentések fogadása, rögzítése (email, telefon) rögzítése a rendszerben
Benti munkatársak részére szerviz munkalapok nyomtatása
Szerviz vezetővel napi kapcsolattartás
Pénzügy részére adatok átadása
Saját vállalat irányítási rendszer – szerviz moduljának – profi használata (betanítjuk)
Adatrögzítés: felhasznált anyagok rögzítése pontosan a vállalati rendszerben

Megbízóról:
Több mint 25 éves, hazai tulajdonú kisvállalkozás, műszaki, informatikai termékek értékesítésével -és szolgáltatásával foglalkozó 14 fős összeszokott csapat, több száz vevőkörrel rendelkezik.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes fix bejelentett munkabér
Barátságos összeszokott , fiatalos csapat
Kiegészítő cafeteria
Hosszútávra keresünk megbízható munkatársat
További előre lépési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.