Villanyszerelő

Fiatal és dinamikusan fejlődő, villamos kivitelezésSel, tervezéssel és karbantartással foglalkozó vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLANYSZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Elektromos szakirányú végzettség: villanyszerelő vagy berendezésgyártó
Pontosság, precizitás
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Önálló munkavégzés
Jó együttműködő készség
Munkába járáshoz saját személygépjármű

Főbb feladatok, munkák:
Rajzok és tervek (áramút, nézeti) olvasása és értelmezése
Részvétel elektromos berendezésgyártásban, a berendezések telepítésében
Ipari villanyszerelésben való részvétel az egész ország területén iparvállalatoknál
50% műhelyben végzett tevékenység, 50% külső iparvállalatnál végzett tevékenység, heti 1-2 nap vidéki ott alvással
Munkaidő: reggel 7 órától

Megbízóról:
Magyar családi tulajdonban lévő kisvállalkozás.
Fő profiljuk villamos elosztók gyártása és elektromos kivitelezés.
Nyolc év alatt egyre több kollégának biztosítanak törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget.
Műhelyük és irodájuk új építésű ipari parkban található, ahol minőségi anyagokkal és új, magas szintű és a csúcstechnológiát képviselő szerszámokkal, gépekkel dolgozhatsz.

Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség
Teljes munkaidős bejelentett munkaviszony
Versenyképes bérezés
Munkába járás támogatása
Változatos feladatok, helyszínek
Kis csapat, családias hangulat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Nagytarcsa (Berdó Ipari Park)