Vegyésztechnikus

Csömöri székhelyű, stabil hátterű, több mint 25 év tapasztalattal rendelkező, élelmiszeripari termékgyártó vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VEGYÉSZTECHNIKUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Vegyésztechnikusi, vegyipari technikusi, élelmiszeripari technikusi végzettség;
Fizikai és Labormunkára egyaránt való hajlandóság
Pontos, precíz munkavégzés
Önálló, felelősségteljes munkára való képesség
Megbízhatóság és csapatmunkára való hajlam

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
Vegyi vagy élelmiszeripari ismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Meghatározott technológiai utasítások alapján történő munkavégzés
Termékek receptúra szerinti nagy pontosságú összemérése
Gépkezelés
Dokumentációk vezetése
A gyártási terület általános rendjének, tisztaságának biztosítása

Amit kínálunk:
Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
Versenyképes fizetés
Teljes körű betanítás
Könnyű megközelíthetőség

Munkavégzés helye:
Csömör (Iparterület)