Betanított munkatárs / öntvénytisztító

1990-es évektől működő családi vállalkozás megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

BETANÍTOTT MUNKATÁRS / ÖNTVÉNYTISZTÍTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
NEHÉZ fizikai munka vállalása
Jó fizikum, jól terhelhető, kitartó

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Tapasztalat kézi flex vagy bakköszörű használatában
Nyelvtudás nem szükséges
Végzettséget nem igényel

Főbb feladatok, munkák:
A partnereink szűrke öntvények gyártásával foglalkoznak, egyik terület autóipari alkatrészek nagyszéria gyártására irányul, a másik munkaterület az egyedi kisszéria gyártására épül, mint pl. mezőgazdasági gépalkatrészek, pumpaházak stb. öntése
Öntvények tisztítása kézi flexszel illetve álló flexszel (bakköszörűvel)
A munkavégzés kettő- illetve három műszakos munkarendben történik

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes fizetés (Euróban)
Német bejelentés
Teljes munkaidő
Szállás
Munkába járás költségét átvállaljuk
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Németország