Kőműves

Családi és társasházak generálkivitelezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KŐMŰVES

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség
Önálló precíz, felelősségteljes munkavégzés
Józan életvitel
Munkatársakkal szembeni tolerancia és alkalmazkodóképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Építési tervrajz olvasása, értelmezése és annak munkában való alkalmazása

Főbb feladatok, munkák:
Falazás, betonozás, zsaluzás, hideg burkolás, vasalás

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Bejelentett munkahely
Télen-nyáron folyamatos munka
Munkaruha
Nyugodt és megértő környezet
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Veszprém és 40 km-es környéke

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.