Építéshelyi művezető

Generálkivitelezésével foglalkozó magyar tulajdonú cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSHELYI MŰVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább 5 év szakmai gyakorlat
Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
Önálló munkavégzésre való képesség
Jó szervezőképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Építőipari kivitelezési tevékenység munkafolyamatainak szakszerű, lebonyolítása és ellenőrzése,
Kivitelezés során a minőségi követelmények és határidők betartatása, a technológiai, a munkavédelmi, tűzvédelmi és az egészségügyi előírások betartatása.

Megbízóról:
Budapest és Pest megye legélhetőbb lokációiban, környezetébe illeszkedő, korszerű és prémium minőségű otthonokat teremtő, lakóépületek generálkivitelezésével foglalkozó magyar tulajdonú Kft.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (laptop, telefon)
Március közepi munkakezdés
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, XIV. kerület