Felszolgáló

Német munkaközvetítő cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

FELSZOLGÁLÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felszolgálói, pincér vagy hasonló végzettség, de nem feltétel amennyiben van legalább 1-2 éves gyakorlat hasonló munkakörben
Legalább A2-B1 német nyelvtudás szükséges

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Jó kommunikációs készség
Segítőkész, udvarias és barátságos személyiség

Főbb feladatok, munkák:
A vendégek kiszolgálása

Amit kínálunk:
Német munkaszerződés a német vendéglátó egységnél végzettségtől, gyakorlattól és nyelvtudástól függően 1800-2300 Euro bruttó fizetésért, plusz a borravaló.
A szállás és étkezés ingyenesen vagy jelképes összegért megoldott.

Munkavégzés helye:
Németország (Bajorország és Baden-Württemberg tartományokban)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el kizárólag német nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]