Festékkeverő / raktáros

Prémium minőségű kül- és beltéri díszítőfestékek forgalamzással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FESTÉKKEVERŐ / RAKTÁROS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Számítógép kezelés alapfokú ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szobafestő- mázoló végzettség
Microsoft Excel ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Receptúra alapján festékkeverés, árukiadás
Festékek és szerszámok átvétele beszállításkor, raktározása, készletvezetése

Megbízóról:
Magyarországon kizárólagos forgalmazója az olasz Oikos prémium minőségű kül- és beltéri díszítőfestékeknek.
A vevő igényeinek megfelelően állítják össze a kívánt festékrendszereket.
A festékek bekeverése egyedi receptúra alapján történik.
Csapatuk kreatív, segítőkész kollegákból áll.

Amit kínálunk:
Főállású bejelentett munkahely
Versenyképes jövedelem
Munkaidő napi 8 óra, reggel 7 és 15 óra között illetve 11 – 19 óra között (2 fő munkavállaló)
Munkaruha biztosítása
Azonnali kezdés
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.