Mezőgazdasági gépszerelő

Magyar tulajdonban lévő állattenyésztési és növénytermesztési technológiák kereskedelmére és szervizére, illetve hűtéstechnikára alapozódott vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MEZŐGAZDASÁGI GÉPSZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
B kategóriás jogosítvány
Magabiztos, önálló és precíz munkavégzés
Középiskolai/szakmunkás gépszerelői, mezőgazdasági gépszerelői vagy autószerelői végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Okos telefon profi kezelése, valamint az egyéb informatikai eszközök ismerete és kezelése
Mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat
Önálló ügyfélkezelési és szerelői tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Munkagépek, traktorok, etető kocsik helyszíni szervizelése és javítása
Az új gépek előírás szerinti beüzemelése
A munkához szükséges alkatrészek megrendelésének felvétele és továbbítása a beszerző kollégák felé
A munka precíz és pontos dokumentálása

Megbízóról:
Több mint 25 éve sikeresen működő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő, mezőgazdasági gépeket, technológiai berendezéseket, erőgépeket, továbbá hűtő-klímatechnológiai berendezéseket forgalmazó, telepítő, szervizelő cég.
Országos lefedettséggel végzik tevékenységüket.
Fontos számunkra, hogy megfelelő affinitásod legyen a szakma iránt így ennek megfelelően egy lelkes és fiatalos csapat tagja lehess. Találkozzunk a meghallgatáson!

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes fizetés és cafetéria
Alkalmazotti jogviszony
Teljes munkaidő
Stabil munkahelyi háttér
Munkaruházat a próbaidő leteltét követően
Folyamatos munkavégzés egész évben
Fiatalos munkahelyi légkör
Folyamatos képzések
Azonnali kezdési lehetőség
Lelkes, innovatív és profi csapat része lehetsz, ahol még többet elsajátíthatsz a szakmáról.
Mobiltelefont biztosítunk, a helyszínekre a cég szerviz autójával biztosítjuk az eljutást

Munkavégzés helye:
Országos munkavégzés pápai központtal

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levél kíséretében a bérigény feltüntetésével az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.