Termékreferens

Magyar tulajdonban lévő állattenyésztési és növénytermesztési technológiák kereskedelmére és szervizére, illetve hűtéstechnikára alapozódott vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TERMÉKREFERENS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Műszaki technikus végzettség
Kommunikációs szintű angol nyelv használat
B Kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Fejlett kommunikációs és kapcsolatépítési képesség
Hosszú távú elkötelezettség
Önálló munkavégzés
Empátia, lojalitás, figyelmesség, kreativitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
A hozzá tartozó termékek specifikációinak, árképzésének elkészítése
A területi képviselők szakmai támogatása
Rendszeres gyakorlati gépbemutatók támogatása
Részvétel a cég hivatalos megjelenésein
Kapcsolattartás a partnerekkel / területi képviselőkkel
Piacismeret fejlesztése
Beszámolók, prezentációk készítése

Megbízóról:
Több mint 25 éve sikeresen működő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő, mezőgazdasági gépeket, technológiai berendezéseket, erőgépeket, továbbá hűtő-klímatechnológiai berendezéseket forgalmazó, telepítő, szervizelő cég.
Országos lefedettséggel végzik tevékenységüket.
Amennyiben versenyképes jövedelemre vágysz és szereted, a kihívást jelentő feladatokat, szeretnél egy biztos munkahelyet stabil háttérrel, lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz, akkor itt a lehetőség, jelentkezz Hozzánk!

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Teljesítményarányos juttatási csomag
Céges gépkocsi
Mobiltelefon
Laptop

Munkavégzés helye:
Országos munkavégzés pápai központtal

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levél kíséretében a bérigény feltüntetésével az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.