Játék javító munkatárs

Logisztikai feladatokkal foglalkozó cég megbízásából fő-vagy részmunkaidőben keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

JÁTÉK JAVÍTÓ MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Műszaki érzék
Finommechanikai műszerész vagy erős/vagy gyengeáramú műszerész végzettség és/vagy villanyszerelő szakérettségi,
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
1-3 év gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Magas fokú kreativitás
Jó kézügyesség

Főbb feladatok, munkák:
Mechanikus, elektronikus javítás
Kerékpár, roller, tricikli szerelés, labda fújás
Fóliázás, termékcsomagolás javítás
Szállításhoz, raktározáshoz, selejtezéshez rendezés, dobozolás, pakolás

Amire büszkék vagyunk:
Egy munka, aminek eredménye valahol egy kisgyermek öröme
Közel 30 éves, 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozás
2018-ban Bisnode AAA tanúsítványt kapott a cég, mely azt jelenti, hogy Magyarország pénzügyileg legstabilabb cégei közé tartozik

Amit kínálunk:
Hosszú távú biztos munka
Magas kereseti lehetőség
Ingyenes céges buszjárat
Utazási hozzájárulás a törvényben meghatározott mértékben
Dolgozói vásárlási lehetőség
Családias környezet

Munkavégzés helye:
Törökbálint

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.