Betanított munkatárs / raktáros

Logisztikai feladatokkal foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

BETANÍTOTT MUNKATÁRS / RAKTÁROS

Az álláshoz tartozó elvárások:
8 általános végzettség
Jó fizikai állapot
Okostelefon használat
Négy számtani alapművelet erős ismerete
Több műszakos munkarend vállalása
Szezonális időszakban túlmunka, hétvégi munkavégzés vállalása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Targoncavezetői engedély
raktározási és/vagy kereskedelmi, targoncavezetői végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Áruátvétel
Áru ki-és betárolás
Anyagmozgatás, komissiózás
Raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
Online értékesítés összeállítása, csomagolása
Raktári rend biztosítása

Amire büszkék vagyunk:
Egy munka, aminek eredménye valahol egy kisgyermek öröme
Közel 30 éves, 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozás
2018-ban Bisnode AAA tanúsítványt kapott a cég, mely azt jelenti, hogy Magyarország pénzügyileg legstabilabb cégei közé tartozik

Amit kínálunk:
Kedvezményes 20%-os dolgozói vásárlás
Családias légkör
Hosszú távú munkalehetőség
Korszerű, komfortos munkakörnyezet zuhanyzási lehetőséggel és étkezővel
Tervezhető a kétműszakos munkarend
Műszakpótlék
Túlóra lehetőség
Munkásszállás kedvezményes térítési díjjal, 4 ágyas szobákban történő elhelyezéssel
A törvényi feltételeknek megfelelő utazási hozzájárulás a bejelentett lakóhely és Budapest között
Ingyenes céges buszjárat Budapest XI. kerületéből Törökbálintra
Alapfizetés + teljesítményalapú premizálás
Hűségjutalom

Munkavégzés helye:
Törökbálint