Ingatlanreferens

Magyarország egyik legmeghatározóbb ingatlanközvetítő vállalata megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

INGATLANREFERENS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Min.érettségi bizonyítvány
Határozott személyiség
Kiváló kommunikációs képesség
Sikerorientált gondolkodás
Nagy munkabírás, kitartás, szorgalom
Ügyfélorientált gondolkodás, vállalkozói szemléletmód!
Céltudatosság
Utazási hajlandóság ( felvételt követően 1 hetes budapesti alapképzés szükséges)
Folyamatos fejlődési vágy
Megjegyzés: csak főállásban lehet végezni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Korlátlan előfizetéses telefon
Saját laptop
Saját autó és utazási hajlandóság
Értékesítési tapasztalat (biztosítás, call center, direkt értékesítés, stb)

Főbb feladatok, munkák:
Eladó ingatlanok felkutatása
Időpontok egyeztetése a tulajdonosokkal
Megbízáskötés
Vevő és eladó közti ügylet koordinálása
Ingatlanok bemutatása
Kapcsolt szolgáltatások közvetítése
Kapcsolattartás az ügyfelekkel
Adminisztráció
Ingatlan portfólió feltöltése, napi szintű menedzselése

Megbízóról:
Magyarország egyik legmeghatározóbb ingatlanközvetítő vállalata.
20 éve van a magyar piacon, több, mint 1200 értékesítővel, 900 együttműködő partnerrel dolgozunk országos szinten és 130 irodával rendelkezünk. Az ingatlanközvetítők közül az egyetlen cég vagyunk, akik jegyezve vannak az Értéktőzsdén.
Az egri iroda munkatársai Egerben, Heves megyében, illetve Mezőkövesd térségében szolgálja ki ügyfeleit elsősorban.

Amit kínálunk:
Piacvezető cég, biztos háttérrel
Bevezetett és elismert márkanév
Kiszámítható körülmények, rugalmas rendszer
Önálló munkavégzés
Folyamatos képzések, hatékony oktatási rendszer
Határtalan kereseti lehetőség, jutalékos rendszerben
Gyors előrelépési lehetőség
Egy új szakma megszerzési lehetősége OKJ bizonyítvánnyal
Olyan hivatást kínálunk, amely nagyon hamar megszerethető, gyorsan és biztosan elsajátítható. Vigyázz, könnyen sikeres lehetsz és a munkád a hobbiddá is válhat!

Munkavégzés helye:
Eger