Műszaki előkészítő

Zuhanykabinok, üveg hátfalak gyártásával, beépítésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Csapat munkára való alkalmasság
Önálló munkavégzés
Precizitás
Jó problémamegoldó képesség
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
3-5 év szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Ügyfelekkel való kapcsolattartás
Árajánlatok készítése felmérés alapján
Munkák megfelelő kézben tartása, nyomon követése
Egyes esetekben akár helyszíni bejárás
E-napló precíz, pontos vezetése
Felmérés alapján gyártmányterv készítése

Megbízóról:
Cég 2007 óta van a piacon, zuhanykabinok, üveg korlátok, üveg járófelületek, ajtók, tolóajtók, előtetők, különböző üveg hátfalak gyártásával, beépítésével foglalkozik.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy jó csapatban.

Munkavégzés helye:
Budapest, XXIII. kerület