Óvodapedagógus

Nemzetközi magánóvoda megbízásából keresünk teljes munkaidőben munkatársat az alábbi pozícióba:

ÓVODAPEDAGÓGUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Óvodapedagógusi diploma
Magas szintű, folyékony angol nyelvtudás
1-2 éves óvodapedagógusi tapasztalat, ha még gyakornok vagy
Ha gyakornoki vizsgával rendelkezel, 3-4 éves tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Gyakornoki vizsga megléte, de nem kizárólagos követelmény

Főbb feladatok, munkák:
Az óvodáskorú gyermekek napközbeni gondozása, testi-lelki egészségének fejlesztése
Szülőkkel való folyamatos kapcsolattartás
Kollégákkal való együttműködés az óvodai csoport mindennapjainak és az óvoda eseményei során
A pedagógiai programban és az SZMSZ-ben szereplő pedagógiai és adminisztratív feladatok teljesítse
Pedagógus-továbbképzéseken való részvétel

Megbízóról:
Az Almafa Óvoda (Appletree Kindergarten & Nursery) egy nemzetközi magánóvoda, melyet 2012-ben alapítottunk.
A gyermekek egész nap angol nyelvi környezetben fejlődnek: angolul folyékonyan beszélő óvodapedagógusok és angol anyanyelvű pedagógiai asszisztens biztosítja a csoportokban, hogy a gyerekek cselekvő, felfedező tevékenységeken keresztül szerezzenek ismereteket, tapasztalatokat.
Célunk olyan harmonikus gyermekközösség kialakítása, amelyet egymás elfogadása, kölcsönös megértése, tisztelete és szeretete hat át.

Amit kínálunk:
Magas szintű szakmai munka lehetőségét kínáljuk a leendő kollégánknak, ahol támogatott szakmai továbbképzéseket biztosítunk, illetve folyamatos belső tréningeket tartunk a munkatársaknak.
Felkészült szakemberek segítik a mindennapi óvodai munkát (logopédus, pszichológus, mozgásterapeuta, angol anyanyelvű kollégák).
Modern, jól felszerelt óvodában dolgozhatsz, ahol a munkádhoz minden szükséges eszközt biztosítunk.
Családias jellegű, egymást támogató és együtt gondolkodó, dinamikus, kreatív csapat vár.

Munkavégzés helye:
Budapest, II. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.