Irodai asszisztens

Német tulajdonú légtechnikai komponenseket gyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IRODAI ASSZISZTENS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Német és / vagy angol nyelvtudás
Több éves tapasztalat
Precizitás és pontosság
Önálló, ambiciózus munkavégzés
Jó szervező készség
Gyors helyzetfelismerés
Kiváló kommunikációs képesség
Megbízható, stabil és rugalmas személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Nyitottság az újra
Magas szintű excel ismeret
NAVISION ismeret

Főbb feladatok, munkák:
Beérkező-, kimenő posta, központi e-mail kezelése, számlák iktatása
Bejövő hívások fogadása
Kiküldetési rendelvények, jelenléti ívek, útiköltség elszámolások készítése, kifizetése
Vevői kiegyenlítések könyvelése /HUF,EUR/
Előleg bekérő kiállítása, beérkezett előleg könyvelése
Egyenlegközlők-, fizetési felszólítások, kapcsolattartás az ügyvéddel
Demo előkészítés, szervezés, lebonyolítás
Üzemorvos, munkavédelmi, biztosítás, pályázat kapcsolattartás, ügyintézés
MOL- üzemanyagkártya és autókkal kapcsolatos ügyintézés
Garanciák, jótállások nyilvántartása
Házi pénztár kezelése
Termékdíj bevallás
Környezetvédelmi adminisztráció
ISO közreműködés
Ügyvezető munkájának segítése, riportok, elemzések, kimutatások készítése

Megbízó:
Világszerte a lég- és klímatechnikai, tűzvédelemi és füstmentesítési komponensek, -berendezések, -rendszerek területén tevékenykedik.
Magyarországi leányvállalatát 25 éve alapította, mely azóta is töretlenül, stabilan fejlődik.
Mára a kereskedelmi tevékenység gyártással és oktatással egészült ki.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Változatos és felelősség teljes munkakör
Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy jó hangulatú csapatban, kiemelkedő körülmények között
Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Törökbálint

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.