Lakatos

Élelmiszeripari gépek gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LAKATOS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Gépek ismerete, megbízhatóság, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Műszaki raj olvasás
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Saválló anyaggal korábbi dolgozás
Hegesztési gyakorlat

Főbb feladatok, munkák:
A gépek gyártása, összeszerelése

Megbízóról:
1994-ben jött létre. Élelmiszeripari gépeket terveznek, gyártanak, beépítenek.
A cég szerte Magyarországon és külföldön dolgozik
A gépeik a világ szinte minden részén megtalálható

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Határozatlan idejű szerződés
Hosszú távú munka, megbecsülés, jó csapat szellem
Tanulási lehetőség
Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza, esetenként belföldi vagy külföldi helyszínek

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.