Sales manager / értékesítő

Kereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SALES MANAGER / ÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Releváns, FMCG területen szerzett kereskedelmi tapasztalat
Kreatív gondolkodás, értékesítői véna
Jó kommunikációs és tárgyalási készség
Stratégiai szemlélet
Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
Excel, Word, PowerPoint magabiztos használata
Önálló, proaktív munkavégzés ugyanakkor csapatjátékos szemlélet
Határozottság, felelősségtudat, eredményorientált szemlélet
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Ha szereted a divat és a sport világát
Piac és konkurencia ismerete, meglévő kapcsolatok beszerzőkkel
Horvát vagy szerb nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Piacra bevezetni ismert és/vagy új zokni márkáinkat
Kapcsolatfelvétel új ügyfelekkel
Rendszeres kapcsolattartás a kiemelt partnerekkel (hipermarketet, divatláncok, sportboltok)
Ajánlatok készítése
Rendelések feldolgozása, nyomonkövetése
Értékesítési stratégia kidolgozása és megvalósítása
Marketingstratégia kidolgozása, promóciók tervezése és kivitelezése

Megbízóról:
Világmárkák magyarországi képviseletével és forgalmazásával foglalkozik 2014 óta, többek között: a Converse, Saucony, Legends és Falke. Bővülő csapatunkba, a további sikeres fejlődésünkhöz munkatársat keresünk budapesti irodánkba

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Extra juttatási csomag bónusz programmal
Folyamatosan fejlődő stabil nemzetközi cégcsoporti háttér
Fiatalos és divatos munkakörnyezet
Önálló munkavégzési lehetőség
Laptop, mobiltelefon

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.