Kertészeti eladó

Beltéri és kültéri dísznövények és egyéb kertészeti termékek kereskedelmével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KERTÉSZETI ELADÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú, középfokú végzettség (kertészettel, növénygondozással kapcsolatos végzettség, nem más egyéb kereskedelemmel kapcsolatos végzettség, mert a növényekhez érteni kell).
Megbízhatóság, önállóság.
A vásárlók kedves, segítőkész kiszolgálása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat.
Virágkötői végzettség, vagy virágkötésben szerzett tapasztalat, kreativitás.

Főbb feladatok, munkák:
Vásárlók kiszolgálása.
Szakmai tanácsadás növénygondozásról.
Növényápolási, fenntartási feladatok ellátása (árukészlet gondozása).
Beérkezett áruk üzletben való kihelyezése, raktározása.

Megbízóról:
A kertészet több mint 25 éve foglalkozik beltéri és kültéri dísznövények és egyéb kertészeti termékek kereskedelmével.
Virág áruházaik Budapesten vannak, ahol kulturált körülményeket teremtenek a munkavállalóik számára.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Fix jövedelmet egy újjáépülő csapatban, mellyel kellemes munkahelyi légkört szeretnénk kialakítani.
Empatikus vezetőséget, akiknek fontos, hogy munkavállalóik stresszmentes környezetben dolgozzanak.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Budapest VIII. kerület vagy XXII. kerület