Gépészmérnök

Ipari hőcserélőket gyártó CABERO cégcsoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPÉSZMÉRNÖK

Az álláshoz tartozó elvárások:
Abszolvált gépészmérnöki diploma
Legalább 3 év Szakmai tapasztalat CAD rendszerekben. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
AutoCAD programok ismerete
Angol vagy Német középfok

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Auto CAD Inventor 2019 tervezői szoftver ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Projekt monitoring, jelentések és dokumentáció készítés
Terv jóváhagyás és hozzájuk tartozó technikai információ előkészítés
Egyedi tervek és összeállítások készítése
Munkafolyamatok strukuálása és optimalizálása
Technikai kérdések megválaszolása (értékesítők, beszerzés, és gyártás felé)

Megbízóról:
A Cégcsoport ipari hőcserélők gyártásával, fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó, ambiciózus, gyorsan növekvő, két magyarországi telephellyel működő társaság

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Kiemelt bérezés: bruttó 650.000-700.000 Ft/hó
Dinamikus, sikerorientált csapat, folyamatosan fejlődő cég

Pálykezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Kaposvár