Adatbáziskezelő

Budapesti kreatív ügynökség megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ADATBÁZISKEZELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Cseh vagy szlovák nyelvtudás
Magabiztos számítógépes ismeretek (táblázatkezelés, szövegszerkesztés)
Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
Szervezési és együttműködési képesség
Önállóság
Jó kommunikációs képesség
Rugalmas, proaktív, stressztűrő személyiség
Angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Termékkatalógusok menedzselése
Adatbázisok naprakészen tartása, folyamatos feltöltése
Kapcsolattartás a társszervezeti egységekkel
Társszervezeti egységek folyamatos támogatása
Projektek önálló menedzselése

Megbízóról:
Büszkék arra, hogy hosszú évek óta dolgoznak együtt olyan sikeres, nemzetközi vállalattal, mint a FCA (Fiat Crysler Automobiles).
Menedzsereként Te is részese lehetsz az FCA sikertörténetének, közvetlenül ügyfelünk irodájában dolgozva.
Nemzetközi vállalat, multikulturális környezet, modern irodaház, pörgős kollégák, dunai kilátás. Mi kellhet még?

Szeretik a kreatív megoldásokat, az out of the box gondolkodást.
Támogatják az egyéniség sokszínűségét és odafigyelnek az eltérő nézőpontokra.
Folyamatosan megújulnak és bátran kísérleteznek a legújabb technológiákkal.
Szívesen folytatnak szakmai eszmecseréket és kampányaik valóban hatékonyak.
Rugalmasak és hatékonyak, bátran vágnak bele szokatlan feladatokba is.
Szeretnek az udvaron meetingelni, pingpongozni és a szeretik a Római-parton levezetni a hetet.
Szeretnek csapatban dolgozni és szeretik a kávét.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Folyamatos fejlődési lehetőség
Szakmai képzések
Hosszú távú munkalehetőség, felelősségteljes munkakör
Stabil hátterű, fejlődő cég
Közvetlenül partnerünknél dolgozhatsz, valódi multikulturális környezetben

Keressük azt - az akár pályakezdő - munkatársat, aki szeret adatokkal dolgozni, tud rendszerben gondolkozni és otthonosan mozog a cseh vagy a szlovák nyelvterületen.

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát rövid motivációs levéllel és és fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.